09120201137 info@iespresso.ir
پنجشنبه, آبان ۲۳, ۱۳۹۸
قهوه سبز
قهوه

بهترین معجون های لاغری با استفاده از قهوه ی سبز

230بازدیدها

قهوه سبز، چربی سوزی قوی، کاهش اشتها، سریع الاثر و انرژی دهنده است که در طول روز و بدون تاثیرات منفی خواصی است که برای این نوشیدنی عنوان می شود. این خواص موجب می شود که وسوسه شوید حتی برای مدت کوتاهی هم که شده از آن استفاده کنید. اگر تا به حال از این نوع قهوه استفاده نکرده اید با ما همراه باشید تا روش دم کردن این قهوه را به شما آموزش دهیم.

طرز تهیه قهوه سبز خوش طعم و خوش عطر

• دانه های قهوه سبز را آسیاب کنید و پودر به دست آمده را با آب سرد مخلوط نمایید.
• مخلوط پودر قهوه سبز با آب سرد را درون قهوه جوش ریخته و به مدت یک ربع یا پانزده دقیقه بر روی حرارت بگذارید تا بجوشد.با این روش قهوه سبز خوش طعم تری را دم کنید
• بعد از این مدت قهوه را از روی حرارت بر دارید و به مدت یک ساعت و یا بیشتر بگذارید تا خنک شود، زیرا هرچه قهوه بعد از جوشیدن بیشتر بماند خوش طعم و عطر تر می شود.
• در این مرحله قهوه را از صافی رد کنید و نوش جان بفرمایید.
• اگر مایلید که قهوه سبز شما طعم بهتری به خود بگیرد کمی عسل به آن بیفزایید.

قهوه سبز
قهوه سبز

اگر می خواهید از قهوه سبز به منظور لاغری نتیجه بگیرید، با ما همراه باشید تا ترکیبات خاصی برای نتیجه ی بهتر به شما آموزش دهیم.

قهوه سبز با دارچین

مقداری دارچین را به یک فنجان آب بیفزایید، بگذارید یک شب بماند. روز بعد از این آب برای تهیه قهوه سبز استفاده نمایید. دارچین نیز به تنظیم قند خون کمک می کند. حساسیت انسولین را بهتر می کند و کلسترول را کاهش می دهد و همچنین خاصیت ضد التهابی دارد.

قهوه سبز با برگ نعناع

مقداری برگ نعناع را به فنجان قهوه سبز بیفزایید. صبر کنید تا ۵ دقیقه بجوشد و پس از جوشیدن و خنک شدن آن را بنوشید. نعناع نیز در لاغری تاثیر می گذارد و برای سم زدایی سموم نیز نقش موثری را ایفا می کند.

قهوه سبز با زنجبیل

پس از آن که قهوه سبز خود را دم کردید، مقداری زنجبیل خرد شده را به آن اضافه نمایید. پس از آن که ۵ دقیقه جوشید، آن را از صافی رد کنید و بنوشید. زنجبیل به دلیل خاصیت گرمایی که در بدن دارد موجب افزایش حساسیت به انسولین می شود.

قهوه سبز با زردچوبه

½ قاشق چای خوری ریشه زردچوبه را به قهوه اضافه کنید و آن را به مدت ۳ دقیقه بجوشانید. زردچوبه باعث کاهش وزن با افزایش متابولیسم چربی، افزایش حساسیت به انسولین و کاهش التهاب می شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

سه × 2 =