09120201137 info@iespresso.ir
پنجشنبه, آبان ۲۳, ۱۳۹۸
رایحه ای با عطر قهوه
قهوه

رایحه ای با عطر قهوه

495بازدیدها

بعد از دم کردن قهوه ، چیزی که شاید شما را به شدت سرحال کند و به شوق آورد؛ ممکن است عطر قهوه باشد. نه قهوه ای که می نوشید. بسیاری از هواداران قهوه عطر قهوه و اسپرسو را بیشتر از خود آن دوست دارند. داشتن همیشگی این رایحه ی آرامش بخش و خواستنی چندان از ذهن دور نیست. شما میتوانید با داشتن یک شیشه عطر قهوه و یا خوشبو کننده ی آن، همیشه از داشتن این رایحه در کنار خود احساس شادمانی و سرخوشی کنید. عطر و اسپری قهوه که امروزه با برندهای مختلف و حتی ترکیبی در بازار یافت میشود، خواهان فراوانی دارد. عطر با رایحه ی قهوه خیلی به بوی شکلات تلخ شباهت دارد.افرادی که علاقه شدیدی به عطرهای تلخ و شکلات دارند توصیه می شود حتما از عطر با رایحه قهوه استفاده کنند.عطر قهوه تازه دم موجب تحریک مغز و افزایش هوشیاری و بیداری آن میگردد که موجب اثرگذاری مثبت بر روی مغز می شود. چون عطر تلخ قهوه باعث افزایش فعالیت آنتی اکسیدان ها شده که در نهایت استرس را کم میکند.

 

رایحه ای با عطر قهوه

 

ادکلن و اسپری قهوه

شما میتوانید عطر و اسپری با تم و رایحه ی قهوه را به راحتی خریداری کنید و یا حتی عطر دستساز خود را با رایحه ی قهوه بسازید. برای ساخت عطر دست ساز شما به نوت هایی که نزدیک به هم هستند نیاز دارید. این نوت ها همان رایحه هایی هستند که تم خنک ، تلخ و یا شیرین و … را در عطر ها ایجاد میکنند. از آنجایی که عطر قهوه تلخ است شما نیز باید از اسانس هایی استفاده کنید که تم تلخ دارد. نوت ها به سه دسته ی اولیه ، میانی و پایانی تقسیم میشوند. نت های اولیه پس از استفاده ی عطر در ده الی پونزده ثانیه ی بعد از بین خواهد رفت و نوت های میانی ماندگار تر هستند و نوت های پایانی جز اصلی ترین تم عطر می مانند. شما میتوانید بر اساس ماندگاری عطری که دوست دارید از ترکیبات مختلفی در نوت ها استفاده کنید. میزان این ترکیبات و غلظت اینهاست که نوع نوت را مشخص میکند. نسبت ترکیبی ایده‌آل برای نوت‌ها ۳۰ درصد نوت اولیه، ۵۰ درصد نوت میانی و ۲۰ درصد نوت پایانی است. عطرسازان حرفه‌ای توصیه می‌کنند برای ساخت عطر دست ساز حداکثر سه یا چهار رایحه مختلف را با هم ترکیب کنید. برای درست کردن عطر نیاز به حلال و روغن دارید. از روغن های بدون بو مانند روغن هسته ی انگور و غیره استفاده کنید. بهترین حلال در ساخت عطر نیز الکل است. برای ساخت عطر دستساز شما باید عصاره ی نوت ها را قطره قطره به روغن اضافه کنید. عصاره گیری همان روش تقطیر است که به راحتی و در خا تا نه میتوانید با یک کتری و مقداری از محصول و کمی آب به آن دست یابید. در انتها الکل را اضافه کنید. توجه کنید از الکل ۸۰ تا ۱۰۰ استفاده کنید.عطر شما آماده شده و میتوانید در شیشه ای بریزید.توجه داشته باشید بهتر است برای ساخت قهوه از دانه های سبز آن که بوداده نیستند استفاده کنید.

 

رایحه ای با عطر قهوه

 

خرید عطر قهوه

برای داشتن عطر قهوه کافی ست یکی از این برندهای معرفی شده را خریداری کرده و از استفاده ی آن لذت ببرید و عطر قهوه را همواره با خود داشته باشید. عطر اندیمیون پنهالیگونز مردانه (Endymion Penhaligon`s for men) این عطر دارای رایحه تلخ است و از رایحه های ترنج، نارنگی، مشک، قهوه، شمعدانی، هل و فلفل سیاه ساخته شده است. عطر ایو سن لورن مدل Black Opium EDT یک عطر بسیار خوشبو با قدرت ماندگاری مناسب است. رایحه های این عطر متشکل شده از گلابی ، ، شیرین بیان، قهوه، فلفل صورتی،وانیل و نعناع هندی. عطر ولنتینو وُموُ Valentino Uomo for men یکی دیگر از عطرها با رایحه قهوه می باشد که قدرت ماندگاری مناسبی دارد.عطر ریحانا مدل Rebelle EDP. این عطر دارای رایحه قهوه است و در سال ۲۰۱۲ معرفی شده. همچنین رایحه این عطر متشکل شده از اسانس زنجبیل، آلو، توت فرنگی، گل آفتاب پرست، کاکائو، ارکیده، قهوه، مشک، کهربا. به غیر از این عطر که عطریست برای خانم ها، مابقی عطرهای معرفی شده عطر مردانه هستند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

1 × 4 =