09120201137 info@iespresso.ir
پنجشنبه, آبان ۲۳, ۱۳۹۸
سه نکته مهم برای صاحبان کافی شاپ
سه نکته مهم برای صاحبان کافی شاپ
دکوراسیون کافی شاپ

سه نکته مهم برای صاحبان کافی شاپ

295بازدیدها

۳ نمونه و ایده برای راه اندازی کافی شاپ

کافی شاپ ها در سراسر جهان چند چیز خاص را به طور مشترک دارند؛ آن ها دنج هستند، یک مرکز اجتماعی محسوب می شوند، تجهیزات کافه در آن ها مشترک است و در آن ها حتما قهوه سرو می شود!

اما در کنار تمام این نقاط اشتراک، هنگامی که صحبت از طراحی داخلی کافی شاپ به میان می آید، تفاوت ها آشکار می شود.
کافی شاپ ها روز به روز در سطح شهر و کشورها، از شهرهای بزرگ گرفته تا شهرهای کوچک، رشد می کنند.

به همین دلیل رقابت میان آن ها بسیار اوج می گیرد و لازم است موارد مختلفی مورد بررسی قرار گیرد تا از تکراری شدن کافی شاپ برای مشتریان جلوگیری شود.

بنا بر این چگونه صاحبان کافی شاپ می توانند محیط هایی را ایجاد کنند که رقبای خود را به چالش بکشانند و بتوانند بر میزان مشتریان خود بیفزایند. با ما باشید تا به مهم ترین نکات و ایده ها برای طراحی داخلی کافی شاپ بپردازیم.

سه نکته مهم برای صاحبان کافی شاپ
سه نکته مهم برای صاحبان کافی شاپ

– تمرکز بر لمس محلی، عطر و طعم

درست است که تمامی کافی شاپ ها دارای ویژگی های یکسانی هستند، اما می بایست با چاشنی برخی از تغییرات، از رقبای خود پیشی بگیرید.

هنگامی که صحبت از طراحی کافی شاپ می شود، بهتر است از وسایل دکوراتیو محلی استفاده کنید تا مکانی منحصر به فرد را ایجاد کنید.

مثلا اگر کافی شاپ شما در منطقه ای سرسبز است، بهتر است آن را با این منطقه همراه سازید و از وسایل چوبی در محیط کافی شاپ استفاده کنید. یا اگر کافی شاپ در یک برج لوکس قرار گرفته است، خوب است خلاقیت خود را بالا ببرید و شما نیز طراحی داخلی کافی شاپ لوکس را در این فضا پیاده سازی کنید.

 

سه نکته مهم برای صاحبان کافی شاپ
سه نکته مهم برای صاحبان کافی شاپ

– نور و روشنایی را از یاد نبرید

اگر می خواهید بر تعداد مشتریان شما افزوده شود و یا اینکه کافی شاپ شما برای همیشه در ذهن ها باقی بماند، بهتر است به نورپردازی اهمیت بسیاری دهید.

از آن جایی که کافی شاپ ها مکانی دنج برای قرارهای دوستانه هستند، خوب است که از استفاده ی از نورهای تند و زننده خودداری کنید.

نور در کافی شاپ می بایست ملایم و آرامش بخش و با محیط سازگاری داشته باشد.

لازم به تذکر است که می بایست در محیط کافی شاپ از نورهای گرم استفاده کنید و اگر فضایی که در اختیار دارید، پنجره دارد، حتما از نور طبیعی بهره مند شوید و تاثیراتش را مشاهده کنید.

از لوستر ها و دیوارکوب هایی استفاده کنید که با محیط سازگاری دارد. به عنوان مثال در یک محیط صمیمی با طراحی چوبی، نمی توانید از لوسترهای مدرن استفاده کنید و برعکس!

سه نکته مهم برای صاحبان کافی شاپ
سه نکته مهم برای صاحبان کافی شاپ

– اثرات تلفن همراه و لپ تاپ را فراموش نکنید

شاید باورش سخت باشد، اما حتی در کافی شاپ و حین گفت و گو، افراد نمی توانند تلفن همراه خود را فراموش کنند. لذا لازم است این موضوع را به طور جدی مورد توجه قرار دهید.

سعی کنید در کنار هر میز یک پریز برق قرار دهید تا مشتریان شما بتوانند به راحتی موبایل خود را شارژ کنند، در غیر این صورت امکان دارد تنها میزهایی اشغال شوند که به پریز دسترسی داشته باشد.

ضمنا اگر سیستم وای فای رایگان را در کافی شاپ برقرار کنید، حتما مشتریان شما با رضایت بیشتری کافی شاپ شما را ترک می کنند.
دقت داشته باشید که مشتریان راضی شانس شما را برای معروف شدن را بالا می برد و این یعنی موفقیت در کسب و کار.

البته این را از یاد نبرید که یک مشاور حرفه ای راه اندازی کافی شاپ، می تواند شما را از ابتدا تا انتها راهنمایی کند. چنانچه قصد راه اندازی کافی شاپ دارید، به لینک زیر مراجعه کنید و بهترین مشاوره ها را در این زمینه دریافت کنید.

http://alefbarest.com/

 

منبع:

pos.toasttab.com

دیدگاه خود را ثبت کنید

20 − 2 =